niedziela, 13 grudnia 2009

Bloglovin'


Bloglovin' to strona dzięki, której za jednym kliknięciem odwiedzamy wszystkie nasze ulubione blogi. Logujemy się w dosłownie 3 sek, wybieramy ulubione blogi i odwiedzamy codziennie za pośrednictwem Bloglovin', od razu wiemy kiedy kto napisał coś nowego. Bardzo wygodne, jednak odbiera tę przyjemność wklepania adresu, otwarcia, stwierdzeniu, że nie ma nic nowego i zajrzenia do kolejnego ulubionego bloga. No to fajnie mieć nad wszystkim kontrolę.

Dla innych wygodnickich, korzystam ostatnio 30boxes. Wklepuje w każdy dzień ważne wydarzenia, urodziny, rzeczy do zrobienia. Bardzo fajna sprawa, polecam na stronę startową. Najpierw patrzysz czy musisz kupić mleko czy wklepać coś do szkoły, a potem odwiedzasz ze świadomością tego, że nie musisz nic robić na Bloglovin'.

Co do kalendarzowych aplikacji jeszcze ciekawszą jest Windows Live Calendar, ale tą pierwszą możesz podzielić się ze znajomymi, korzystać w kilka osób... Jednak chyba każdy się ze mną zgodzi, że to ten papierowy, dotykalski jest najwygodniejszy i najbliższy sercu każdego zorganizowanego człowieka :-)


2 komentarze:

  1. 30boxes juz mam :D

    OdpowiedzUsuń
  2. ciekawe aplikacje, konta juz założyłam

    OdpowiedzUsuń