środa, 1 lipca 2009

Musisz sledzić #2

Czyli zbiór pism, magazynów, blogów, stron innych istotnych rzeczy dla każdego zajaranego grafiką i nie tylko.

1.
Ping Mag to japoński magazyn online, co w niczym nie przeszkadza, ponieważ posty były publikowane w języku japońskim i angielskim. Tematyka artykułów bardzo zróżnicowana, dlatego każdym znajdzie coś dla siebie. Niestety wraz z ostatnim dniem 2008 roku zawiesił swoją działalność, mimo to nie zdołacie ogarnąć całej zawartości w jeden dzień, więc chill.

2. Design Meltdown jest tworzony przez Patricka McNiela, grafika, programistę i dobrego gościa, o czym możemy przeczytać w zakładce mówiącej o stronie. DM to bardzo fajny i inspirujący projekt. W sumie chodzi o to, że Patrick zbiera strony w kategorie podzielone pod względem layoutu i jego motywu przewodniego. Pomocne, jeśli chcemy stworzyć cios nowego i nie wiemy czy to dość oklepany temat itd.

3.
Computer Arts to bardzo fajna paczka wszystkiego. Magazyn pełny inspiracji, wywiadów, tutoriali, artykułów i czego dusza zapragnie. Tematyka-oczywiście design, ale mimo to każdy znajdzie coś dla siebie. Lećcie do UK , wydajcie te' six pounds' i zobaczcie ze warto poczuć ten kolorowy papier własnymi opuszkami palców.

4. Fadtastic to trendy, grafika i wszystko co z tym związane. Warto przeglądać co jakiś czas i orientować się w temacie.

5. Graphics to podobna akcja, ale w końcu im więcej tym lepiej.

everyday

1 komentarz: